اگر برای تعمیرات آپارتمان فکر می کنید و می‌خواهیدبرای ایجاد تغییراتی متفاوت ، گزینه‌های مختلفی پیش روی شماست.

گر برای تعمیرات آپارتمان فکر می کنید و می‌خواهیدبرای ایجاد تغییراتی متفاوت ، گزینه‌های مختلفی پیش روی شماست.
تعمیرات به دو صورت انجام می شود.تعمیرات آپارتمان

1-    تغییرنقشه معماری منزل مانند دیوارهای داخلی  اضافه یا کم کردن اتاق وتغییرات درسرویس بهداشتی و تعمیر و بازبینی لوله‌ها و شیشه‌های شکسته خانه گرفته تا تعمیرات سرامیک‌های کف و گچ‌کاری‌های تازه دیوار باشدو....

2-    بازسازی تزئینات ازجمله شمعی اضافه کنید، ظرف میوه‌ای بخرید، چراغ رومیزی به دست مبل جدیدتان اضافه کنید یا لوسترهای خانه را عوض کنید، هر کدام از اینها برای خودش دنیایی دارد و حال و هوای خانه را عوض می‌کندوپرده های خونه را عوض کنید.اگر جزو گروه یک هستید بودجه‌ای برای ایجاد تغییر در منزلتان موجود است .این گزارش می‌تواند نمایی کلی از بازار بسیار متنوع تزئینات ازپارکت و لمینیت و همچنین سرامیک کف به شما بدهد.

تعمیرآپارتمان و چکاپ آن یکی از آتیم های نگهداری وبهینه سازی محل سکونت است. این چکاپ می‌تواند از تعمیر وتغییر وجابجای دیوار ها وتعویض لوله کشی ،تزئینات،نقاشی و...باشد.
البته همه اینها مستلزم این است که بدانیم برای بازسازی خانه چقدر هزینه کنار گذاشته‌اید. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند با عوض‌کردن چند رویه مبل و اضافه‌کردن کوسن و این جور چیزها بازسازی راتمام کنند، اما بعضی اوقات به بیشتر از اینها نیاز است و باید برای تعمیرات جزئی خانه اقدام کرد.
یکی دیگر از راه‌های بازسازی آپارتمان ایجاد یا تغییردادن کفپوش منزل است. بدیهی است برای این کار دو روش سرامیک و پارکت وجود دارد. البته خود این اقلامتعمیرات آپارتمان درگروهشان دارای تنوع زیادی به لحاظ جنس و سبک هستند.

در میان کفپوش ها لمینیت‌ها از مزایای زیادی بهره مند هستند.لمینیت‌ها کفپوش‌هایی هستند که جنس آنها  از الیاف چوب فشرده (HDF) است. برای نصب لمینیت‌ها از چسب استفاده نمی‌کنند، بلکه این نوع از کفپوش‌ها هنگام نصب در هم قفل می‌شوند، بنابراین با تغییر منزل می‌توان آنها را جمع و به جای جدید منتقل کرد. همچنین لمینیت‌ها به آب حساس نیستند.لمینیت‌ها مزایای دیگر نیز  دارند از جمله آن‌که نسبت به خراش مقاوم‌‌ اند، ضمن آن‌که لمینیت‌ها عایق صدا‏‌، گرما و سرما نیز محسوب می‌شوند.

دیدگاه‌های اخیر

هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

خیابان آیت الله کاشانی ابتدای جنت آباد جنوبی خیابان نیرو کوچه نیروی دوم ساختمان سبز پلاک 1 واحد 1 

تلفن : 44002543

همراه 09122866893