تخریب و نوسازی ساختمان

ما با تجربه ای چندین ساله و اکیپ حرفه ای آماده ارائه کلیه خدمات تخریب و نوسازی ساختمان های قدیمی هستیم. ما در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت با هدف جلب رضایت مشتریان خدمات خود را ارائه می دهیم .

شاید شما نیز مانند تمامی انسان های کره ی خاکی نیاز به نو بودن را در درون وجود خود داشته باشید. حسی که در ما ایرانیان نسبت به هر قومیت دیگری بیشتر از پیش جلوه دارد. اکثر ما با مفهوم خانه تکانی و حس تحول در ابتدای هر سال نو از کودکی آشنا شده ایم. هر سال در لحظات نزدیک به تحویل سال با خانواده مشغول خانه تکانی بوده ایم. با توجه به این نیاز انسان ها همیشه در تکاپوی ایجاد حس نو در درون خود و اسباب زندگی خود هستند.

با توجه به اینکه شاید ساخت یک خانه از ابتدا بسیار سخت تر و پر هزینه تر برای ایجاد یک حس جدید باشد. بسیاری از مردم جهان برای تغییر و تحویل در محل زندگی خود به جای تخریب و ساخت مجموعه ی جدید، اقدام به بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان می نمایند.

نوسازی ساختمان امروز بسیار کم هزینه تر و به صرفه تر می باشد تا اینکه ما بخواهیم واحد جدیدی برای خود ایجاد نماییم. همچنین زمان کمتری را نیز برای نوسازی ساختمان نیاز خواهیم داشت.

دیدگاه‌های اخیر

هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

خیابان آیت الله کاشانی ابتدای جنت آباد جنوبی خیابان نیرو کوچه نیروی دوم ساختمان سبز پلاک 1 واحد 1 

تلفن : 44002543

همراه 09122866893